Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmowy bonus za przegrany kupon z piłki nożnej o wartości 40 PLN.

Zwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic

Zwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają konto u bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

Promocja dostępna jest graczom do 29 września do godz. 23:59.

W tej akcji kwalifikują się wszystkie kupony AKO, na których znajdują się co najmniej cztery typy. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z piłki nożnej.

Bukmacher dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka kuponu musi wynieść co najmniej 40 PLN.

Należy wiedzieć, ze z tej akcji wykluczone są wszystkie kupony: zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem, mające takie same zdarzenia a także z wykorzystaną opcją Cashout.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki akcji, a do tego jedno ze zdarzeń będzie rozliczone jako przegrane bukmacher Betclic Polska przyzna bonus w wysokości 40 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 30 września.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany bukmacher dokona 100% zwrotu stawki nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera Fortuna
Następny artykułE-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!