To już dzisiaj, czyli 26 grudnia czeka nas ostatnia promocja od Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Dzisiejsza promocja to zwrot połowy stawki od Etoto.

Promocja obowiązuje jedynie w środę 26 grudnia, od godzin 0:00 do godziny 23:59. W tym okresie muszą być spełnione warunki:

  • postawić kupon
  • musi zostać on rozliczony
  • musi odebrać czas. Jeżeli tego nie zrobimy to promocja automatycznie przepada.

Kupon musi zostać zawarty za 50 PLN. Bukmacher zastrzega prawo gry innymi środkami, jak: freebety oraz środki bonusowe.

Na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Jak spełniasz powyższe warunki i Twój kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci Ci połowę stawki. Maksymalnie będzie to 50 PLN.

Aby odebrać nagrodę musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Warunkiem, aby wypłacić bonus jest zawarcie kuponu singla bądź wielozdarzeniego, gdzie kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2.20. Jeżeli wybierzemy drugą opcję to każdy kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebeet od Etoto we wtorek 25 grudnia
Następny artykułPromocja od LvBet na spotkania Premier League
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!