Dokonujesz zawarcia kuponów na sporty wirtualne? To ta promocja od bukmachera Forbet jest dla Ciebie. Dokonaj zawarcia kuponów, a bukmacher w razie przegranej zwróci Ci gotówkę za przegrane kupony.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego udziału. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 10 kwietnia do godziny 23:59.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki z trzech pierwszych kuponów. Jednak należy pamiętać, że na każdym z nich muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych, gdzie kurs całkowity kuponu nie będzie mniejszy niż. Należy pamiętać również, że stawka za kupon mus wynieść dokładnie 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli trzy pierwsze twoje kupony okażą się przegrane bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 60 PLN.

Bonus na konto gracza trafi maksymalnie po 24 godzinach od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowity kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet we wtorek (9 kwietnia)
Następny artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!