Masz zamiar typować zdarzenia turnieju – ESL One Kolonia 2019? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który to zmniejsza przegrane o połowę.

Mniejsze przegrane na ESL One Kolonia 2019 u TOTALBet

Mniejsze przegrane na ESL One Kolonia 2019 u TOTALBet

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Lecz należy pamiętać, że z tej promocji mogą skorzystać do 7 lipca.

Warunek podstawowy jest zagranie kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z ESL One Kolonia 2019.

Operator dopuszcza zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść minimum 50 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie kupny zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozegrany jako przegrany może liczyć na zwrot 50 % stawki za jaką został zagrany kupon. Lecz maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Warto jest pamiętać, że jedynie pierwszy kupon jest objęty promocją. To sprawia, że można otrzymać jeden zwrot.

W tej promocji nie kwalifikują się kupony:

  • mające zakłady TotalBoast
  • z wykorzystaną opcją Cash-out

Zwrot w formie środków bonusach trafi na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus na grę u bukmachera TOTALBet

Warto jest pamiętać, ze tej operator oferuje nowym graczom bonus w wysokości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc otrzymać ten bonus należy założyć konto, a następnie przejść proces weryfikacji danych. Nie trzeba dokonywać depozytu, aby otrzymać darmowy bonus.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane na kupony z Wimbledonu
Następny artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!