Bukmacher Forbet przedłuża promocję „szalony” tydzień”, w której to codziennie oferuje swoi graczom innej promocji. W dniu 24 kwietnia bukmacher dokonuje zwrotu stawki a przegrane kupny ze sportów wirtualnych.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w środę 24 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji właśnie w tym dniu trzeba dokonać zawarcia kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • stawka kuponu będzie równa 20 PLN
  • kurs całkowity kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twoje kupony został rozliczone jako przegrane to bukmacher Forbet dokona Ci zwrotu stawki za przegrane kupony. Promocja jednak dotyczy tylko trzech pierwszych kuponów.

Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Maksymalnie do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego zwrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowy bonus za depozyt od bukmachera LvBet
Następny artykułWiększe wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!